| bestfriend10 a întrebat:

Saptamana asta la ora de istorie, profa mi-a scazut un punct la purtare(cu pixul) pentru ca m-a vazut razand.Sunt in clasa a8a.Credeti ca o sa-mi stearga, nu sunt un copil prost la invatura sunt de nivel mediu.

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Şi pe mine mă tot ameninţa dirigu că îmi scade media la 8, pentru că eram la sport (era profesor de sport) şi eu, fiind scutită, stăteam pe bancă şi ascultam muzică în căşti. Şi m-a văzut şi mi-a luat mp4laughing Am crezut că după oră o să îl primesc înapoi, dar nu a fost aşa. M-am rugat de el toată ziua şi nu a vrut să mi-l dea. A spus să vin cu părinţii. M-am enervat şi i-am zis de ceilalţi colegi pe care i-a mai prins cu telefoanele la oră, că ei nu au fost "pedepsiţi" cum am fost eu. Ei vezi să nu, că s-a enervat şi mai tare. Mie nu mi s-a părut că am fost nesimţită, dar colegii mi-au spus că am ridicat tonul cam mult.
Până la urmă am vorbit cu mama să îl sune, şi să vezi cu ce scuză venise profu. Că cică mp4 meu e la direcţiune, într-un seif şi nu ştiu ce, dar rezolvă el să mi-l dea înapoi. În concluzie, avea chef de glume, cum poţi să debitezi aşa prostie.
Cât despre tine, cred că se rezolvă, că doar eşti în a8-a şi na, nu cred că îţi strică media pentru aşa cvea. Totuşi, depinde şi de profesor.

| HaZaNiLiLo a răspuns:

Pai daca e cu pixul nu are cum sa ti-l steargasadsad

| Biiianca0creeatssa a răspuns:

Pai fi sigura ca da! Pentru ca e si ea constiienta ca ti-ar distruge viitorul cu acel punct si pana la urma nu cred ca e atat de absurda, adica nici nu ai facut cine stie ce doar ai ras daca faceai alceva poate nu ti-l stergea. oricum stai linistita ca si mie mi-se mai intampla si pana acum au dispurut toate. oricum succes happy