| BlackOps a întrebat:

Hei TPU, am o profa de biologie foarte rea, la toate clasele care preda biologia pune doar note de 2 si 3, in clasa mea a pus la jumatate din elevi 2si 3 si cei mai multi nu meritau,in fine,nu am aceasta problema, azi la ora de biologie am intrebat o zambind ceva de la tabla deoarece nu am inteles, ea mi-a zis "nu te hilizi" si mi-a scazut un punct la purtare (cu pixul mov) ce pot face ca acel punct sa dispara*? nu are sens sa ma dau bine pe langa profa pentru ca nu e deloc intelegatoare...ce pot face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa nu-i spui, nu-ti scade nimic, stai linistit, asa ma speriau si pe mine in clasa a-6-a. laughing

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Am cateva intrebari...
Ce varsta are d-na profesoara? Daca are mai mult de 23 si mai putin de 40 o rezolv eu.
Ai trecut pe la scoala? Tu scrii forate corect numai ca noi oamenii de rand care n-am trecut pe la scoala nu intelegem o iota din ceea ce vrei sa expui...
Sfat! Pentru ca punctul sa dispara furi catalogul sau7 pui benzina pe el si ii spui ca Schwarzenegger: Hasta la vista, baby!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota la purtare nu se scade cu pixul in catalog si nici fara motiv. Scaderea notei la purtare este discutata in consiliul clasei ( de catre toti profesorii clasei), nu ai de ce sa iti faci griji.

| BlackOps explică (pentru anonim_4396):

Da man, mi-a facut o line cu pixul in catalog, am vazut, si nu i am facut panarama la ore...doar pentru ca zambesc, si habar nu am daca sa ii spun mamei pentru ca i am promis ca nu fac absente si puncte la purtare bla bla bla...

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackOps):

Poti sa nu-i spui, nu-ti scade nimic, stai linistit, asa ma speriau si pe mine in clasa a-6-a. laughing