| anonim_4396 a întrebat:

Sapunul cu sulf este bun pentru cosuri? A incercat cineva?big grin

3 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Parerea mea este ca la toti oameni le apar cosuri pentru ca asa suntem noi facuti de Dumnezeu... unii isi mai ascund cosurile cu fondul de ten sau cu fel de fel de creme dar degeaba dispar pentru un anumit timp si dupa apar din nou...

| andreii2 a răspuns:

EU am incercat mai demult, dar fara rezultat. Apoi am folosit zineryt, aplicat seara si mi-au trecut.
Poti merge la medicul de familie sa-ti dea o trimitere la medic dermatolog sau poti lua cu bani.Nu mai stiu cat costa acum.atunci era cam 20 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate eu am folosit sapunul cu sulf si mi-a facut foarte bine dar il folosesc de 2-3 ori pe zi ca sa isi faca efectul eu zic ca e bun