| Lyndsey a întrebat:

Sapunul cu sulf ajuta la cosuri? Ati incercat? Daca da... "v-au trecut"?sad

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu am incercat dar am auzit ca ajuta.Insa,cel mai bine ar fi sa mergi la medicul dermatolog, probabil ca asta iti spun toti dar chiar trebuie sa mergi.Eu pana nu am mers la medicul dermatolog si mi-a dat o crema in functie de tipul de acnee nu mi-au trecut cu niciun tratament, masca si tot ce imi mai puneam pe fata.Asa ar trebui sa faci si tu, decat sa risti sa iti dai cu tot felul de sapunuri si creme iar apoi sa te confrunti cu probleme mai grave, mai bine mergi la un specialist care iti va da o crema\pastile iar sansele sa scapi de acnee vor fi mult mai mari.Bye!

1 răspuns: