| R7R12 a întrebat:

Sault' TPU! Am o problema si anume, uneori sunt prea timid, adica, la ora, in clasa, ma dau in spectacol, fac toata clasa sa rada, enervez profesorii, ma distrez si am tupeu ( sa nu credeti ca sunt prost sau ceva...), dar daca ma duceti la ceva petrecere sau discoteca ma inmoi tot si stau pe scaun... Daca ati putea(si ati sti), as vrea sa-mi dati niste sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi...eu cred ca TOTUL e din nesiguranta., poate asa ti`e firea in general.dar nu cred.totusi,cred ca iti este rusine sa dansezi.nu e bine tu trebuie sa te simti bine cu tine insuti.parerea altora never mind oh go on.incearca si daca chiar nu stii...(dar nu cred) mai exerseaza dansul? laughing Pt mai multe lasa id la mesaje laughing azi if `u can.Bft kiss

1 răspuns:
| Banannie a răspuns:

Da, li se intampla tuturor. Eu cand am patit asa mi-am spus in minte: "du-te acolo si rezista macar 5 minute!", si a functionat. Adica la inceput e mai aiurea ca dupa aia te obisnuiesti si nu-ti mai e rusine :d.