| XToxicKissX a întrebat:

Scuzati cateforia. Pai sa incep asa: Azi am fost cu un prieten de-al meu la fumat, iar el mi-a dat sa trag 2 fumuri.
Eu nu stiu cum sa trag si am tras in gat, am mai fumat de mult timp dar tot 2 fumuri nu mari. Acum imi e frica daca o sa fac cancer in gat. Ajutor

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu se face cancer doar din atat.Dar sanse exista.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 2 fumuri? chiar atat de paranoic si dezinformat esti?

| XToxicKissX explică (pentru suntserios):

Da am tras 2 fumuri dar am mai tras acum cate-va luni. Si da sunt foarte paranoic.

| Deaad a răspuns:

Numai un idiot se gandeste la asta.
Cum poti face cancer in gat de la doar 2 fumuri?
Se poate face cancer in gat daca tragi ca tampitul numai in gat perioade indelungate.

| XToxicKissX explică (pentru Deaad):

Ok, multumesc de raspuns, dar dc acum cand tusesc ma doare in piept.

| Deaad a răspuns (pentru XToxicKissX):

Frate,tu spui ca ai tras acum 2 luni.
Atunci cum mama naibii sa te doara in piept din cauza fumatului?
Si ai mai tras si doar 2 fumuri.
Te duci la medic si intrebi acolo, oi fi racit.

| Liviu a răspuns (pentru XToxicKissX):

Eu am fumat 8 ani si nu m-a durut in piept deloc, pe tine te doare de la 2 fumuri? Eu am lasat tigarile de pe 9decembrie 2015 xD sa nu le iei pustiule e groasa treaba.Numai iti iei nici mancare de apuci sa fumezi xD

| Staind a răspuns:

Nu faci.

| XToxicKissX explică:

Imi are rau, de greseli