| Chocolattex3 a întrebat:

Am cancer?straight face In timpul scolii am fumat doua luni, daca nu mai putin.De atunci nu am mai fumat tigari.
De revelion sau dupa cateva zile dupa revelion a fost prima oara cand am pus gura pe o narghilea.Am tras 7~8 fumuri, dar au fost mari si toti ziceau ca am facut gen nori. Pot sa am cancer? Acum jumatate de ora m-a apucat putin tusitul dar am luat un tantum si nu mai am nimic, dar imi este frica sa nu am doamne fereste cancer.Intrebarea este:Am cancer?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In niciun caz nu faci cancer atat de repede de la fumat. O boala ca asta se dezvolta intr-un timp destul de indelungat, deci nu ai de ce sa iti faci probleme, doar sa mai reduci din fumat sau chiar sa renunti de tot.

| Dana1903 a răspuns:

Nu. Cancerul se dezvoltă în timp.

| florinbutzy a răspuns:

Omule, stai chill ...cancerul nu apare asa de la cateva tigari ...Cancerul apare in decursul a mai multor ani de consumare.Eu am deja vreo 5 si inca mai traiesc happy