| vladcucu a întrebat:

Buna! As vrea sa stiu care dintre voi fetele sunt gamerite. Iar daca da ce jocuri jucati si altele. Daca va intrebati de ce intreb acest lucru, raspunsul este pentru ca ar fi mai fun si umoic mai diferit decat obicei. Daca cineva este interesata sa ma adauge la mees. vladyvostok2009.Multumesc :d

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi fete care sa joace jocuri decat jocurile de pe facebook, sims si angry brids de pe telefon

| vladcucu explică (pentru Hash001):

Da stiu dar merita incercat nu? :d

2 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Eu ma consider gamerita de cand eram mica. Acum 1 an sau 2 mi-am cumparat PS3, dar cand am fost mai mica m-am descurcat si cu PS2. L-am modat, pentru ca am observat ca SONY nu mai face jocuri pentru PS2.
Primul meu joc a fost GTA Vice City, si eram obsedata de el, ma jucam non-stop pe consola si ai mei se intrebau daca sunt fata sau baiat. Intre timp m-am mai conformat, imi plac shooterele, jocurile cu masini, de actiune...
Sper in continuare ca nu sunt singura gamerita in tara asta laughing