| MaxRutech a întrebat:

Scuzati categoria dar aici pun intrebarile mai multi oameni.Va rog sa nu ma injurati sau ma jigniti.Deci mama trebuie sa ma duca la dentist sa`mi faca radiografia la gura[radiografie dentara sau nu stiu cum] si eu fumez de 6-7 luni si mama nu stie.Se va vede fumu` de tigara? Va rog nu am curaj sa ii spunsadsad. Dar eu nu am fumat de cand hau.straight face

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Dupa ce fumezi ceva timp,. adica 1-2 ani si mai departe, apare ceva in spatele dintilor, negricios, care se vede clar ca e de la fumat big grin
Insa, incearca sa nu mai fumezi pana ce mergi la dentist si spala-te bine in fiecare zi pe dinti, si acolo in spatele dintilor, bagi tu cumva periuta pe acolowinking
Bafta!

| meriuss a răspuns:

Da se vede.ai un plaman in dinte.glumesc se vede daca ai dintii mai galbeni,ii zici si tu e de la cafea, ceai, vin.

| Eugenia1996 a răspuns:

Daca ai dinti defectati atunci se poate observa

| MaxRutech explică:

Mentionez ca am 11 ani si am fost putin prost si nebun ca am luat 5 6 tigari de la maicamea si le-am fumat mai demult...