| oZn778 a întrebat:

(Scuzati categoria) Sall TPU, am o problema in legatura cu cs, am cs : nVIDIA e4 si... nu stiu dc imi apare pistolul in patea stanga si cutitul in partea drepta, ma puteti ajuca, vreau ca toae armele sa fie pe partea dreapta, plzzz ajutati-ma, dau funda + vot, mersi anticipatwinking

2 răspunsuri:
| lisylsy a răspuns:

Apesi h in timpul jocului si selectezi lefthanded sau righthanded... ceva de genu

| oZn778 explică (pentru lisylsy):

Am cl_righthand 1 in consola dar lama imi apare pe cealalta parte