| vreauraspuns123 a întrebat:

Sall joc Conter -STRIKE1.6! Intrebarea ar fi :"
Am umblat in optiuni si mia-m dat armele sa fie pe partea stanga cum fac sa fie din nou pe partea dreapta? plz dau funda

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Intri la optiuni, avansat, si ai acolo in lista gasesti undeva "Use left hand" si "use right hand." Alege use right hand. Daca ee deja ales alege left hand si upa iar right hand si o sa meraga.

Sau intri pe un server apesi "H" si in meniul acelea gasesti tot la fel right hand si left hand.

Funda?

| vreauraspuns123 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Dar sa ieau oamenii aia in portocaliu cand sunt polistist pe ce apas? si cand sunt terorist am la echipament niste ochelari infla rosu cum ii activez? ma ajuti te rog?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru vreauraspuns123):

Apesi "E" pentru ai lu-a si ochelari sunt de NIGT VISION si ii cumperi de pe B-8 sau din meniul acela cand apesi "O". Incearca-le pe ambele.

| vreauraspuns123 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Dar oamenii nu stii? cum sa-i iau?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru vreauraspuns123):

Apesi pe "E" cand esti langa ei. Ti-am sp si mai sus happy