| Robi911 a întrebat:

Scuze ca am gresit domeniul dar, de la un timp videoclipurile imi sacadeaza destul de rau pe YouTube, pana acum nu am mai patit. Am reinstalat si Windowsul dar nici o schimbare... Am debifat si hardware accelerator si nici o schimbare. Am placa vieo nVidia GeForce 6200 si inainte imi mergeau videoclipurile si HD fara nici o problema. Cineva vreo solutie?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti mearga mai bine ai putea sa stergi din Istoric datele de navigare ( memoria cache, cookie-urile, datele aplicatiilor s.a.) Acestea ocupa din memorie si nu-s importante chiar e recomandat sa le stergi, ele cuprind site-urile pe care ai fost...
O alta metoda sa mearga putin mai repede ar fi clik dreapta setting, local setting (click pe a treia) si dai la maxim.
Astfel pc poate primi mai multa informatie o sa mearga putin mai bine.
Click dreapta dai pe videoclip...