| KLiNK a întrebat:

TPU, am o placa video veche: Nvidia geforce go 6200 pe un netbook. Dupa ce mi-am reinstalat windowsul am incercat sa gasesc un driver pentru ea. Driverul era atat de vechi incat daca acum joc un joc din 2004 se blocheaza in fractiuni de secunda. (Trebuie sa ai o vedere buna ca sa vezi ca se blocheaza) Deci jocurile nu merg lin cum imi mergeau inainte cand aveam un driver mai nou. Am incercat sa gasesc un driver mai nou dar nu vrea sa se instaleze.
Ma puteti ajuta cu un program de upgrade al driverelor, dar sa fie free ori un sfat cat de micut sau un link.
V-as fi recunoscator si... Funda

Răspuns Câştigător
| KobraXS a răspuns:

Iti recomand programul device doctor, iti scaneaza sistemul in cautare de drivere lipsa si iti si descarca driverele de pe site-ul programului.Programul e gratuit.
Funda?

2 răspunsuri:
| KLiNK explică:

Mai multe pareri?

| MRmariusica a răspuns:

Nu stiu....sa-ti raspund dar te rog uitate si la intrebarea mea poate poti sa-mi dai un raspuns te rog... :D
http://www.tpu.ro/......doara-rau/