| sweetys a întrebat:

Scuze de categorie. E urgent. Am si eu cateva intrebari. 1. Rootkit-ul cat de daunator e pentru calculator si fisierele acestuia? Cum il pot sterge? Daca imi parolez calculatorul scap de primejdie? 2. Arhiva CAB cat de importanta e pentru Windows? Daca imi apare ca e corupta ce inseamna?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1.Citeste aici http://www.securitatea-informatica.ro/......-gratuite/ si daca ai nelamuriri lasa un pm!
2.Pentru stergere foloseste GMER
3. Daca iti parolezi calculatorul este o operatie pe care o faci degeaba pentru ca rootkit-ul transmite parola atacatorului si din acel moment atacatorul are privilegiu de administrator.
4. Arhiva CAB este corupta pentru ca unele fisiere din windows au fost modificate.

2 răspunsuri:
| sweetys explică:

Merci! Daca imi formatez calculatorul scap de el?

| sweetys explică:

Mai bine zis sa-mi repar arhiva CAB.