| RauL8229 a întrebat:

URGENT!

Daca dau upgrade la windows 10, se sterge tot ce am in calculator?

>> FUNDA

Răspuns Câştigător
| AngelOfD3ath a răspuns:

Nu se sterge nimic nu te teme.Dar windowsul are licenta? dacă este piratat te sfatuiesc să nu faci nici un upgrade.

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Poti sa iei windows 10 de pe siteul Microsoft, nu se va sterge nimic nici aplicatii nici fisiere deoarece windows 10 vine in forma de update nu in forma windows de sine statator.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu iti va sterge nimic te intreaba daca vrei sa faci upgrade sau sa iti curete pc-ul, selectezi upgrade, nu poate sa iti curete pc-ul deoarege nu ai cd-key sa nu alegi varianta de curatare.

| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut.Din cate stiu. Upgradeul la windows 10 consta in descarcarea de pe siteul Microsoft si urmeaza sa il faci bootabil pe un cd cu ajutorul unui program. Dupa care urmeaza instalarea lui ca oricare dintre windowsuri.Deci practic Raspunsul la intrebarea ta este Da. Imi pare rau daca am inteles gresit, sper ca te-am ajutat, numele meu este AgentulVIPPro si iti urez o zi frumoasa.