| Andrei_2426 a întrebat:

Scuze pentru intrebarea anterioara, uitati link-ul www.dt-g.blogspot.ro
Astept parerile voastre chiar daca sunt si rele.

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ti-am vazut blogul si am si votat. Acum ai trei voturi. Sper ca o sa-ti iasa un blog de succes. Sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Nu merge

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie-mi zice: Oops! This link appears to be broken. Si nici pe www.google.ro n-a mers. Esti sigur ca asta e adresa corecta a blogului?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Andrei! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| Andrei_2426 explică:

Nu scuze e. com, www.dt-g.blogspot.com