| RoooneyThePuf a întrebat:

Scuze, tot pun intrebarile astea dar poate.pers pe care o plac nu vorbeste cu mine mai exact cred ca eu sunt cauza:sunt prea timida iar cand trec pe langa el nici nu-l salut ...ma priveste, dar cand ii intorc privirea se uita in alta parte, imi mai si zambeste cand trec pe langa el, dar nu se uita decat in jos. dc nu vrea sa vb stiind ca-l plac? Oare simte si el ceva?

3 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paii.thinking
Nu ai cum sa stii asta daca nu vorbesti cu el. happy
1. Nu mai fii asa timida! Daca te simti bine langa el, crezi ca ai putea sa fii mai deschisa, asta ar ajuta mult. Gandeste-te ca baietilor le plac fetele sociabilewinking
2. Incearca sa intri in vorba cu el, daca va cunosteti mai bine, daca nu fa rost de ID-ul lui, nr de telefon, ceva si incearca sa vorbesti cu el. Succes!kiss

| RoooneyThePuf explică:

Am si nr si id-ul,, am vb cu el pe mess, de vreo 2 ori...am vb despre hobby-uri, chestii... dar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii... daca tu crezi cu adevarat ca il placi fa rost de id lui, nr de tel...sau daca nu prea il placi poti sa incerci sa-l uiti( o sa-l uiti de la sine, nu te chinui prea tare)
Oricum Bafta!