| KiddSimo a întrebat:

Se anunta funda; x
buna sunt tunsa scurt si nu stiu cum sa`mi mai fac parul... dati`mi si mie niste site`uri cu ceva frumos...sau spuneti-mi(descrieti)ceva idei?:X

Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| alish a răspuns:

Buna, deci depinde cat de scurt esti tunsa;;) iti poti face de exemplu dpua cocuri micute la spate o sa stea minunat. Ti`l poti ondula cu putina spuma sau fixativ (daca e drept) si daca e ondulat/cret ti`l poti indrepta cu placa. Daca ai breton ti`l poti prinde cu o clatimtaa si o sa stea super;). Poti face si doua mici codite arata super;;) Uite si cateva link-uri :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat :"> Baftaa!:*:*:*

| alish a răspuns:

Aaa atunci incearca sa ti`l faci putin ondulat cu niste fixativ sau spuma, ar arata super, sau poti sa t-il ondulezi direct cu ondulatorul happy. Bretonul prinde`l cu o agrafa sau o clamita mai dragutazawinking O sa iti dea un plus de feminitate happy.

| KiddSimo explică:

Sunt tunsa scurt scurt...am preton mare pe o parte.in rest e micut pot sa-ti fac tepi.dar cu tepi m`am saturat si e si putin maricel ca mi-a crescut