| cristiana_4483 a întrebat:

Se apropie ziua lui si as vrea sa avem parte de o seara speciala numai in 2.Imi puteti da si mie ceva idei pentru o seara speciala?

Răspuns Câştigător
| Anonim_8066 a răspuns:

Pai...in primul rand ai putea sa cumperi niste lumanari d alea mici si faci cu ele un cerc mareeeee.In cerc mai poti sa pui petale de trandafir (optional).In interiorul cercului imi poti pune o poza cu voi doi si o sticla de sampanie cu doua pahare.De aici totul vine de la sine :X:X SUCCES! si sper sa iti fie de folos ideea meawinking

1 răspuns:
| alisa05 a răspuns:

Lingel