| anne_6845 a întrebat:

Se aproprie valentine's daybig grin nu stiam exact ce sa ii cumpar prietenului meu si l'am luat pe un coleg d'al meu cu mine si problema este ca eu i'am zis prietenului meu ca nu ma lasa afara de fapt asa si era si am convins'o pe mama sa ma lase. din pacate m'a vazut fratele lui in fata la un magazin si i'a zis pr meustraight face. s-a suparat stiu... dar ce pot sa fac sa nu mai fie suparat tot faze d'astea i'am facut odata l'am inselat si i'am spus si tot a stat cu mine acum simt ca il iubesc cu adv dar ce pot sa fac sa nu se mai tot supere pe mine si el ma cam enerveaza dar totusi.in seara asta i'am pus intrebarea ca el dc nu vrea sa se desparta de mine si mi-a zis ca nu stiestraight face si i-am zis clar ca ma asteptam la un raspuns de genu"ca te iubesc" ceva de genu si mi-a zis ca pai te iubesc da nu stiu simt ca imi ascunzi cevastraight facece sa inteleg prin asta? tine la mine? avem 6 luni de cand suntem impreunabig grin

kiss:**:*

4 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Explica'i exact asa cum a fost. Spune'i ca nu ai stiut ce sa'i iei, si ai luat un prieten cu tine, dar si faza cu mama ta. Daca chiar te iubeste, va intelege, chiar daca inca se va simti putin ciudat. Nu iuta ca l'ai mai inselat o data, si el chiar te iubeste daca chiar te'a iertat. Pretuieste ce ai cat timp ai. Caci apoi va fi prea tarziu pentru regrete... nu lasa cele 6 luni sa se termine asa... Il iubesti, te iubeste. Probleme vor mai aparea, ce fel de cuplu snteti daca nu puteti trece peste ele?
Take carepeace sign

| SufletDeCopil a răspuns:

Dawinking cu siguranta ca tine la tine.insa probabil crede ca l-ai inselat iarhee hee... Dar asteapta pana la Valentin's daywinking si atunci ii dai cadoul si ii explici situatiahappy love strucklove strucklove struck Succes si : IUBITI-VA MULT!kisskisskiss

| Яùxsi a răspuns:

Spune-i asa : "nu mai fii gelos, ai sa vezi de ce am iesit cu acel coleg de al meu, la timpul potrivithee hee " si gata. Ii spui duminica happy

Răspuns utilizator avertizat