| vmalex21 a întrebat:

Se mai poarta conversii? Ce parere aveti despre cei din piele? Sunt reziste nti in timp? Ma refer la cei adevarati fabricati in general in Indonezia si Vietnam nu la cei chinezesti de taraba.

3 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Sunt la moda, la fel si new ballance si vans.Pantofii fe firma sunt mereu la moda, pentru ca sunt de calitate.

| biancabbb05 a răspuns:

Sunt la moda si sunt foarte misto. Cei din piele si mai si. Mai ales pe negru..gasisem pe un site cu 80 de euro. Cauta Chuck Taylor pe google si primul site pe care ti l va da este cu conversi si gasesti acolo toate modelele

| Lollipop28062002 a răspuns:

Se poarta, sunt foarte rezistenti si confortabili. Mi-am mai luat si eu o pereche acum, de cand a inceput frigul, sunt din piele si sunt imblaniti si chiar tin cald, nu prea ma asteptam.