| gemeni6226 a întrebat:

Ce parere aveti poate cineva sa fie foarte inteligent si in acelasi timp sa fie total lipsit de bunele maniere? Ma refer la faptul ca nu respecta pe nimeni si se poarta parca ar fi venit din codru.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Exista foarte multi care sunt DEȘTEPȚI nu inteligenti și se poarta urat cu cei din jur din cauza aerelor de superioritate cu informațiile sau statutul pe care îl au. Un exemplu ar fi profesorii care nu respecta elevii doar pentru ca ei sunt, adulți, superiori lor și mai mari decât ei la vârsta. Alt exemplu ar fi cu șefii care nu își respecta angajații.

De asemenea, o sa dai și de foarte mulți oameni care nu au prea multa carte dar îți vorbesc mereu cu dumneavoastră și mulțumesc sau te rog frumos. Un exemplu ar fi chiar și unii cerșetori de pe strada sau oameni din medii și familii cu o situație financiara extrem de proasta

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Exista și persoane de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceți vreo aluzie la vreun user TPU? laughing

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Nu,deloc userii nu ma supara sau daca totusi exista ignor este vorba de un coleg care nu respecta nici o femeie isi face manichiura la servici si se agata de toata lumra si se crede super destept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Ignorati l, e frustrat omul.