| Dydydodo a întrebat:

Se poate ca un băiat sa placa i fata,dar sa nu-i spună? Deși el când plăcea o fata ii spunea. Vreau sa stiu pentru ca am multe dubii. Uneori vorbim,radem si apoi imediat,fără motiv își schimba atitudinea,ma tachinează si ma ignora, deși sunt aproape se face ca nu ma vede. O alta întrebare : de ce face asta? Oare am făcut ceva greșit sau nu ma suporta?

2 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Poate doar se joaca, asta inseamna oricum ca ii place fata. happy

Nu cred ca inseamna ca ai gresit!

| Alex_Alexa_1999 a răspuns:

Probabil ca uneori simte ceva pentru tine si ignorandu
-te vrea sa vada daca si tu simti ceva pentru el....incearca totusi sa ii spui