| VincentVlnt a întrebat:

Se poate castiga un salariu de 10 - 15 mil cu 8 Clase? ( o anumita munca sa dati si voi ex big grin )
Pe langa astea, cum se pot face bani multi fara munca ( gen Curse de masini, pariuri ) :d? xD

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

Mai bine ai face si liceul si daca vrei sa castigi 10-15 milioane pe santier castigi bine dar trebuie sa mergi peste tot in tara sau in strainatate dar trebuie sa ai liceul

1 răspuns:
| rlk1234 a răspuns:

Din cate stiu eu nu cred.cred ca poti sa fi femeie de servici sau de aia care matura frunzelaughing prin parc.cam atat stiu laughing mai bine ai face si liceul laughing