| biancabellaa a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care organizeaza curse de cai doar pentru a castiga bani din pariuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat animalele sunt bine ingrijite si nu dopate nu am ninic impotriva, tyu ce parere ai de cei care bat caii la caruta pina ai omoara?

| biancabellaa explică (pentru anonim_4396):

Ca ar trebui sa fie si ei batuti la fel de tare ca sa simta durerea animalui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru biancabellaa):

mai rau, i-as baga in puscarie pe viata, iti multumesc ca iubesti animalele kiss

| biancabellaa explică (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa nu am inima ca sa nu iubesc animalele

| anonim_4396 a răspuns (pentru biancabellaa):

ai dreptate, dar nu exista padure fara uscaturi

5 răspunsuri:
| MauiStatue a răspuns:

Cursele de cai nu sunt o problema, ci oamenii care bat animalele, sunt o problema.