| jl12w7 a întrebat:

Se poate conecta unitatea pc la un laptop si sa mearga doar unitatea pc?
adica cum as avea laptopul pe post de monitor

6 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu, poti doar conecta un alt monitor la laptopul tau, daca laptopul tau dispune de o asemenea functie.

| paul0013 a răspuns:

Depinde le tipul de laptop dar la cele mai multe se poate

| rozalia25 a răspuns:

Incearca remote desktop connection.

| Legolas a răspuns:

Nu deoarece lcd-ul laptopului este conectat direct la placa de retea a acestuia

| fotbalistuok a răspuns:

Super tare frate cum sa ai laptop sa-l folosesti pe tip de monitor laughing))) sti cum zice asta, cum ar fi sa foloseasca nicovala pe post de ciocanlaughing

| amutu1 a răspuns (pentru fotbalistuok):

Daca te.ar duce mintea putin (desi nu se vede) inteleg aceasta persoana mie mii s-a ars monitorul si vreau sa conectez unitatea la laptop sa ma folosesc de ecranul leptopului, dar daca nu te duce capu csf...