| Siracuzia a întrebat:

Se poate sa ma indragostesc la 13 ani?sad
Pt mai multe detalii, arunca o privire la cealalta intrebare pusa de mine, e penultimawinking

1 răspuns:
| Smileee_3231 a răspuns:

Heyhappy Normal ca se poate, stiu copilasi care se simpatizeaza inca din clasa 1hee hee.
ti-am citit si cealalta intrebare si eu cred ca esti indragostitaa, doar ca ti`e frica sa recunosti.Si ma refer ca ti`e frica adica de ce s`ar intampla daca i`ai spune si daca ati fi impreuna.Indradevar e greu sa zici : "Imi place de el" iar cand esti asa de sigura pe tine.sai zici si lui sa nu`i pese. Dar stai linistitawinking nu e cazul tau! Parerea mea e ca daca va intelegeti bine ar fi frumos sa continuati tot asa. Si daca(cand) te crezi pregatita sa faci urmatorul pas, fa`l cu increderewinking. Succes:*