| Sabiiina001 a întrebat:

Credeti ca varsatorul si berbecul se potrivesc si pot fi impreuna? De ce? Cine imi raspunde cel mai complet si frumos va primi o fundite de la minahappylove struck

Răspuns Câştigător
| Puffy26 a răspuns:

Berbecul influenteaza domeniile cu privire la calatorii scurte idei si activitati legate de rude. Multa armonie este indicata, dar in rest mai nimic. Marte alaturi de Uranus stimuleaza sa invatati. Va puneti ideile in functiune cu ajutorul celui dominant si energetic - Berbecului. Este viata multa - multa actiune si miscari bruste.

Berbecul va gaseste atragator din punct de vedere fizic. Cand va implicati intim in relatie rezultatul poate fi stimulare mentala sau confuzie. Nu este combinatia favorabila pentru a va aseza la casa dumneavoastra, pentru a lua decizii finale. In relatie predomina schimbarile, ceea ce va duce la neintelegeri printre rude. Este necesar sa decideti cine va fi seful in aceasta relatie. Uranus si Marte sunt simboluri ale actiunii.

Daca sunteti opusi va rezulta haos. Pentru ca relatia sa aiba succes, maturitatea si intelepciunea trebuie sa fie prezente.

Combinatia fizica va fi puternica si inventiva, berbecul va domina pentru ca varsatorul este din fire mai pasiv. Dar varsatorul nu se va supune unei dominatii, care nu i se pare pozitiva. Berbecul necesita tact, daca vrea sa o duca la bun sfarsit cu acest visator sentimental. O combinatie neobisnuita si plina de surprize. Daca exista intelegere reciproca rezulta o casatorie meritorie.

2 răspunsuri:
| Puffy26 a răspuns:

Te Roggg. Fundăăpuppy dog eyes...Ar fii primahappy.