| Tarzan_Tino_1997 a întrebat:

Seara buna! Am si eu o intrebare, de ce fetele adica mai exact unii sunt asa de increzute si se cred vedete dar de fapt iei numai zic.

Spuneti va rog

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unele man, pentru ca noi baieti suntem disperati dupa pasarica, am si face si crime pentru pasarica, suntem obsedati sexuali multi din noi asa ca ele se cred vedete universale

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca majoritatea baietilor, se uita la carcasa lor si chiar daca e urata, dar are forme bune isi spun "ah, ce-as f##%# si pe asta" ei mai apoi au proasta tendinta sa se bage in seama cu ea, si o fac cu genul de mesaje "ke faci papushe" bine, glumesc aici, dar cel mai adesea ei trimit mesaje cu tot felul de complimente respectivelor, desi ei nu le cunosc, iar acele complimente nici nu sunt bine facute, sunt o tentativa de a intra in vorba cu respectiva, dar cel mai adesea prezenta lor nu duc nimic, ba mai mult strica.
Respectiva primind atat de des astfel de complimente, indiferent cat de urata e, ea crede ca e frumoasa, ca deh, prietenele ii zic ca e frumoasa, ca deh, prietene, baietii ii spun ca e frumoasa pentru ca da, ar f%#$%@, familia iar ii spune ca e frumoasa si ea gata se crede miss frumusete.
Bine, asta in cazul in care e urata, in cazul in care e frumoasa, povestea tot se repeta doar ca mai des laughing
Ideea e ca pustanii astia, incearca si ei sa "Arda" ceva si sar cu astfel de complemente care nu-si au rostul, ele le primesc, si incep sa prinda incredere in sine si iute asa, devin increzute, nu se uita la tine ca deh, poate si tu esti unul din cei care dau mesaje de genul "Ce frumoasa esti" desi ei nu au schimbat nici o vorba in prealabil, si cam esti exclus din start, ea fiind deja plictisita de acesti tipi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-ar pasa de un comportament atat de delasator si inganfat? Arunca o privire, invata ce sa nu faci si tu, dupa care mergi mai departe! happy