| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti happy :
Va plac mai mult fetele naturale, simple fara fite, care se inbraca cu bun gust etc, sau cele increzute, care tin neaparat sa iasa in evidenta cu ceva, si care adopta un stil vestimentar foarte neplacut si provocator etc?
Vreau un raspuns sincer happy
Multumesc. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| fsorin96 a răspuns:

Personal votez fetele "naturale, simple fara fite, care se imbraca cu bun gust etc."S-a demonstrat stiintific ca cu cat incerci sa atragi atentia mai tare te faci mai mult de ras.Si cred in acest studiu. Orice s-ar mai raspunde la intrebarea ta fi tu insuti nu te lasa schimbata de niste raspunsuri.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza cum se imbraca si ce gust au dar se stie ca acum nimeni nu e in stare sa iubeasca cu adevarat.

| Libelle a răspuns:

Sincer,daca as fi baiat, mi-ar placea o fata care sa'mi placa de prima data.Doar sa'mi placa de ea,sa aiba aspect placut,decent,sa nu para infumurata la prima vedere, apoi cand as avea ocazia s-o cunosc sa descopar inteligenta, sa imi placa discutiile cu ea.prima impresie.

Si vezi ca inainte de p si b nu se pune n ci m.Nu de alta, dar te faci de ras in fata unui baiat care stie asta.

| deea07 a răspuns:

Nu inteleg rostu intrebarii, pana la urma nu exista nici unul dintre genurile de fetele pe care le-ai descris tu. Adica cele simple, cumiti si ce se inbraca(nu imbraca) cu bun gust sunt prea banale si orice baiat le-ar alege pentru ca da bine la aparente. Iar cele fitoase nu trebuie neaparat sa se imbrace extravagant pentru a atrage atentia, ele o fac prin simplu fapt ca asa sunt. Deci mai pe scurt toata lumea o sa aleaga fata simpla.

| crysstyann a răspuns:

Da fetele naturale si simple acestea imi plac mie si fara fite pentru ca acelea nu baga in seama pe oricine ci numai pe cine vreau ele si eu nu suport fete din astea

| anonimyus a răspuns:

Pentru un baiat serios, cu ganduri bune, nu doar la sex, un baiat care vrea sa aiba o relatie serioasa si sa stea fara grija prefera fata naturala, simpla, la locul ei. Asta e parerea mea si tot timpul am ales acest gen de fata.