| Alee_1440 a întrebat:

'Seara TPU...am si eu o intrebare. Locuies in Italia de la varsta de 7 ani, am facut scoala de atunci aici( Sunt in clasa a 8a)! Ar fii o posibilitate ca la vara sa ne mutam inapoi in Buzau... Puteti sa'mi recomandati vreun liceu? Mentionez ca vreau sa dau la Psicologie sau ceva de genul asta! Dau Fundabig grin Merci anticipat!

1 răspuns:
| Pettricaaa a răspuns:

Presupun ca acolo ai facut limba italiana care se aseamana foarte mult cu romana, matematica e la fel ca la noi, doar istoria si geografia te-ar putea incurca(cred ca acolo ai facut istoria si geografia italiei).am si eu cativa prieteni in cazul tau si s-au descurcat foarte binewinking