| JonD a întrebat:

Seara TPU! Cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi placce de o fata, cum sa intru in gasca ei.Acum va pun o intrebare.Cum pot intra intr-o gasca? Adica, am id a 2 baieti de acolo,am incercat sa ma imprietenesc cu unul din ei dar nu prea mi-a iesit,acum incerc si cu celalalt.Un raspuns rapid va rog, si nu zice du-te si zi direct sau alte chestii de'astea.Un sfat va rog! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu te-am ajutat aseara, poate te ajut in seara astalaughing.
Daca membrii acelui grup te cam evit, inseamna ca nu prea te vor in grupul lor. Daca cu acesti 2 membri nu ti-a prea iesit, poate grupul mai are cativa membri la care poti incerca...

| KorpiklaaniV a răspuns:

Găsește subiecte comune cu tipul ăla. împrietenește-te cu el.fă-l să râdă și alte chestii, și după întreabă-l dacă are id-ul tipei respective ( și sigur îl va avea) și vorbește cu ea. împrieteniți-vă. mult succes. ai grijă de tine. kiss

| Delicacy a răspuns:

Prea multă bătaie de cap pentru o fată.

| BlackCinnamon a răspuns:

Mi se pare ca te'am m-ai ajutat pe tine laughing "cine se aseamana se aduna" happy, si daca ei nu te vor acolo, atunci nu stiu sigur ce ai putea face. cel mai probabil sa vii si cu un prieten de'al tau care stii ca e mai "popular" sau are mai multa experienta in d'ale vorbei si distractiei si socializarii, si sa intri o data cu el, dupa care sa iti vezi de treaba, zii lui pur si simplu sa vina intr'o zi cu tine pe'afara, si sa icnerci sa te opresti pe la aia, le ceri un foc, faci ceva, le mai raspunzi la ceva, sau prietenul tau sa faca asta. desigur lui incearca sa nu'i zici planul, dar daca stii ca nu s'ar supara, atunci si mai bine, in favoarea ta. E putin cam mult laughing dar stiu ca ai face orice happy.

| BlackCinnamon a răspuns:

Mda, mai *.

| andraaa18 a răspuns:

Pai incearca sa le spui ca iti place de fata aia si ca vrei sa nu ii spuna.Mai spune-le ca daca ar fi in locul tau s-ar simti prost daca ju te ajuta.Si mai baga si tu d`astea! am fost de ajutor? daca da te rog sa dai funda!big grin