| 123456789dumitrita a întrebat:

Semnele că un coleg de clasă te place sau simte ceva mai mult pentru tine. Vă rog seriozitate.

2 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

Se uita la tine, are pupilele dilatate, pune intrebari multe ( daca ai frati, surori, ce vise ai, ce planuri ) - faptul ca te intreaba arata interes pentru tine. Face gesturi intamplatoare ( mainile voastre se ating intamplator, picioarele se ciocnesc accidental pe sub masa, stati destul de aproape cand vorbiti ). Iti cere parerea, isi umezeste buzele, se intereseaza de tine, stati pana tarziu la vorba, se deschide in fata ta, este un pic incordat in prezenta ta, zambeste des, te prezinta prietenilor, iti apreciaza prietenii/prietenele, te suna.
Succes.

| munteanuionvictor a răspuns:

Îți acordă mai multă atenție.