| marina1253 a întrebat:

Sfatuiti-ma ce sa fac: Aseara mama, pentru ca am intarziat vreo 10 minute acasa, nu ma mai lasa pe drum pana sambata.crying
Ce as putea sa fac sa ma lase pe drum? ca trebuie sa ies si cu prietenul meu

2 răspunsuri:
| alexave1 a răspuns:

Si mama imi face la fel..Incearca sa o ajuti cand are nevoie, s-o asculti si poate te lasa si va uitahappy

| neutrino a răspuns:

Probabil ai incalcat regula si acum trebuie sa suporti consetintele. Nici o mama nu-si dorese sa-si vada copila pe... drumuri.