| ZuuZaaA a întrebat:

Sincer, de la un timp ma plictisesc mai toata ziua. Ce as putea sa fac in afara de a sta pe internet si a iesi afara la mare, avand in vedere ca momentan sunt in italia? M-am cam plictisit si de mare!crying. Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| liliana83 a răspuns:

Si eu sunt in Italia, poate tu esti in vacanza si te plictisesti e cam normal. eu muncesc, muncesc si iar muncesc, nu am timp nici de mine. cate-o data mai stau pe net dar putin. nu sunt chiar dependenta. ca sfat ti-as putea da? decat sa te bucuri ca nu ai ce face deocamdata si sa te gandesti ca, intr-o zi vei merge la serviciu si timp ca acum n-o sa mai ai! asa ca nu te plange.ciao.

12 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Jaca rummy laughing l amien functioneazalaughing

| Parintele a răspuns:

O partida de sex cu un marocan te-ar scoate din colaps.

| Parintele a răspuns:

Nu conteaza cati ani are NoGod...conteza ca nu vrea sa fie marocan.zuzu...zambeste.

| adyth a răspuns:

Te iei de fund si sari in sus peace sign

| ZuuZaaA explică:

Am citit toate cartile care le-am avut cu minesad! Da e frumos, dar eu tot ma plictisesc... ce sa fac in afara decat sa merg toata ziua la mare.sad...altceva mai interesant de facut?

| ZuuZaaA explică:

Auzi, cati ani ai nogod?laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Sa citestihee hee, sa te joci carti, sa te uiti la televizor, sa inventezi povestithinking, sa dansezi, sa cantilaughing. e frumos in Italia?batting eyelashes

| ejaxz a răspuns:

Citeste!

| ---droid-kid--- a răspuns:

Si eu sunt in italia!
sunt satula de mare
ce sa fac...imi dau drumu la maxim la muzica si ma "zbengui" prin casa k o descreierata...si asa trece timpu...plek l o plimbarew cu rolele...heh ce nu faclaughing

v'am pupacit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cand te gandesti ca noi vorbim pe mess la ora asta! Si tu pui intrebare pe TPU ca te plic laughinglaughinglaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NoGod: de acord. Dar unde-i marocanul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este perfect ce ti se intampla, dar o sa treaca si va fi super. In fond, plictiseala este o lipsa de minte...