| rubertzel a întrebat:

Situatie... fata rockerita\m/ si baiatul manelistlaughing ce combinatie credeti ca va fi sau ce va reusi baiatul?(hai sa va mai zic ceva ca vad ca nu merge...baiatul e foarte manelist "cocalar" si fata e frumusica dar nu e de nasul lui cred eu si e cu rocku putin dar manele deloc nici sa nu auda) acu vreau niste raspunsuri

Răspuns Câştigător
| vladutz_9733 a răspuns:

laughing! Pai daca se combina copkilu lor va fi un Emococalar!laughing ...pai nu stiu ce sa zic nu cred ca vor reusi sa tina relatia daca manelistu laughing si rokarita \m/ vor incerca macar unu dintre el sa inceapa sa asculte celalat gen de muzica

10 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nimic, clar...total opusi....stiu ca polurile se atrag dar nici chiar asa straight face

| viatadecacatt a răspuns:

Daca se iubesc mult. ce mai conteaza asta.

| St!L a răspuns:

Nimic

| iri a răspuns:

Nu conteaza big grin iti zic din probria experienta. "dragostea nu are nicio lege" zice o manea laughing

Bafta!

| Dianna a răspuns:

Eu am intalnit un caz asa...si au rezistat 2 ani .pana si-a luat`o aia`n cap si s`a dus cu altu!

| blunts a răspuns:

Pai depinde... daca ii plac manelele s-ar putea sa i-as ceva dar daca nu... nu o sa iasa nimic

| Independent a răspuns:

Nu prea conteaza asta daca ei se plac/iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cat de rockerita e fata si cat de manelist e baiatu...depinde de cazuri. o prietena de-a mea...care era rockerita s a comb cu un baiat care nu avea treaba cu rocku...si le a mers destul de binebig grin

| Чернобыль a răspuns:

Scarbos.
Nu s-ar potrivi.

| Чернобыль a răspuns:

O rockerita adevarata mai bine ar muri decat sa fie cu un tigan sau manelist.