| danutz547 a întrebat:

Slaut,zilele trecute mi-am cumparat o pereche de pantofi barbatesti din piele intoarsa,problema este ca se murdaresc repede,iar daca ploua raman cu picaturile pe ei,indiferent daca ii las sa se usuce tot le raman urmele de picaturi pe ei, cum as putea sa ii curat fara sa ii stric?

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Simplu cumpara o crema mai buna..sau foloseste o carpa moale.

| danutz547 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Scuze dar daca tu dai papucii din piele intoarsa cu crema e partea a doua, eu unul nu ii dauwinking, cu o carpa moale nu se curata happy