| mygirllady a întrebat:

Spune-mi ce sa fac, sa ma cobor la nivelul ei sau sa ii dau pace? Aseara am avut banchetul, si dupa banchet am fost intr-un local toti colegii, fostul iubit cu care am stat 2 ani jumate era acolo cu actuala lui prietena, aia cand m-a vazut a venit cu un pahar de bere si l-a varsat pe rochita, si apoi tot urla sa nu vorbesc cu fostul preten. Acum ce sa fac? Sa ii dau pace sau ce sa fac? Mentionez ca eu sunt despartita de fostul iubit din septembrie, si nu am mai vorbit de atunci, nici macar nu ne salutam pe strada.

Răspuns Câştigător
| andreyutzyltau a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca mai bine nu o bagi in seama. Sunt atatea proverbe care vin in sprijinul tau: Cel mai destept cedeaza, Nu te pune cu prostul, ca esti mai prost ca el etc. A facut acel gest din lasitate. Adica ei ii este frica tot timpul cand te vede in preajma fostului tau iubit, sa nu il piarda. Daca ar fi o fata cu bun simt, care se respecta ar avea incredere in fortele ei si ca iubitul ei nu ar lasa-o pentru nimeni si nimic. Cel mai bine asa e, ignor-o si o sa inteleaga ca a gresit si ca reactionand asa nu dovedeste decat ca nu are nici mintea unui copil de 2 ani! Iti doresc succes in tot ceea ce vei face! Sa ai o viata frumoasa! big hug Funda? :*

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bre,nu iti pune capul cu toate istericele flausate,obsedate dupa bucati de carne pendulande.Din ce rezumi tu aici,tipa are niste grave tulburari obsesiv-compulsive,mai pe scurt, e scelerata si posesiva, in ritmul asta, nici ea n-o sa-l tina mult, pe cel cu care ai fost tu inainte.

| Eyke a răspuns:

Nu-i da atentie, tu ai trecut peste el si vezi doar sa-ti vezi de viata ta. Lamuraste lucru asta cu actuala lui prietena si gata

| AnonimPerson a răspuns:

Dupa doi ani jumate sunt sigura ca suferi. Trec prin ceva similr acum si sunt de parere ca il iubesc indeajuns de mult incat sa-l las sa plece si sa fie fericit happy. Sper ca te-am putut ajuta