| maria ;x a întrebat:

Buna cine imi da si mie un sfat despre cum sa ma imbrac la banchet? am banchetul peste o luna maxim eu ma gandeam la o rochita draguta decenta, de culoare neagra si cu sandalute mentionez ca sunt printre elevii buni si vreau sa las o parere buna in scoalahappy Voi ce spuneti? Astept sfaturi ajutatoare.Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| dya a răspuns:

Este foarte bine cum te imbracii...ai arata frumos si ai parea si finutzalove struck

3 răspunsuri:
| maria ;x explică:

Multumesckiss

| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Pai te imbraci in maniera in care te simti tu ok, ok in sensul=lejer, elegant si sexy.Parerea mea