| BaLOnAs99 a întrebat:

Spune-ti tot ce ganditi acum.Chiar si ce simtiti.Tot.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce gandesc? Ca sunt o persoana foarte egoista si ma apuca remuscarile matinale in legatura cu o chestie malefica pe care am facut-o ieri
Ce simt? Pentru a simti se presupune ca trebuie sa dai legatura inimii.Si si si si.Nimic.Doar batewhistling

| DorelSudoru a răspuns:

Ma gandesc sa mai stau 2-3 ore pe TPU laughing

| BUFU_7128 a răspuns:

Ma gandesc la ziua de maine, la ce se va intampla, ce o sa fac, dar si la ce s-a intamplat ieri.de ce am facut unele lucrurihappy

| Barajag a răspuns:

Ma gandesc la cat de egoista a ajuns lumea sa fie, simt ca viata trebuie traita indiferent cate obstacole se ivesc in calea mea.

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Ma gandesc ca colega mea de banca, una dintre cele mai bune prietene o sa se bage cu un baiat de care`mi place miehappy.
Si cathinking trebuie' sa'mi fac ghiozdanu`...azi am de la 2smug
Si ce simt?
Indignare!sad

| Prigatdevisine a răspuns:

Ma gandesc la cineva speciallove struck Si simt un gol in stomac sad

| Adrick a răspuns:

Vreau momente romantice! happy