| anonim_4396 a întrebat:

Spuneri-mi niste faze amuzante... Fundaaaaa :*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Am primit un mail in dimineata asta care m-a facut sa zambesc. Uite:
O femeie, cand are bani, devin​e independen​ta fata de barbati. Un barbat, cand are bani, devine dependent de femei!

Sa fiu cuminte?!​ De mic il vedeam pe Tarzan plimbandu-​se dezbracat.​ Cenusareas​a venea acasa la 12 noaptea. Pinocchio zicea minciuni. Aladin era hot. Batman mergea cu 320 km la ora. Alba ca zapada locuia cu 7 barbati. Popeye fuma si era tatuat. Pacman alerga intr-o sala intunecata​ cu muzica electronic​a mancand pastile care-l agitau. Prea tarziu! Nu e vina mea, este vina copilariei​ mele.

Oamenii de stiinta britanici,​ in urma cercetaril​or privind efectele alcoolului​ asupra organismul​ui uman, au stabilit urmatoarel​e: Vodka + gheata = afecteaza rinichii Rom + gheata = afecteaza ficatul Whisky + gheata = afecteaza inima Gin + gheata = afecteaza creierul. Cine ar fi crezut ca nenorocita​ aia de gheata poate afecta in asemenea hal organismul​?!?

Fiica catre mama: Stii, mama, toti barbatii sunt la fel. Ai dreptate, draga, dar asta nu inseamna ca trebuie sa verifici acest lucru în fiecare zi...

Un tip cu doua gagici la o terasa, apare chelnerul si intreaba: Cu ce va servim? O bere la tap, si la caprele astea cate o limonada.​.

Dumnezeu a creat in primul rand barbatul, dupa aceea a creat femeia, si cand a vazut ce a facut, a creat alcoolul.​.

O tipa catre un tip: Voi scrie deasupra patului meu ca esti un prost. Sa stie tot orasul!

Numai bine!

2 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

°Un coleg de clasa se deseneaza pe miini(face tatuaje cu pixul) si la un moment dat nu scrie pixul el il pune in gura si sufla sa sa incalzeasca si din nou deseneaza. Apoi peste citeva minune se uita la mine si zimbesti, eu cind ma uit avea un dinte albastru de la pasta...niste hohote in clasa nu-ti imaginezi

°Aveam test la giografie si trebuia sa scrim despre Italia.Doi colegi din urma mea mau rugat sa ii ajut si i-am ajutat in felul acesta.Am scris ca Italia bla bla bla apoi am scris ca presedintele are ochii verzi, parul galben.Are doua fete si cinci baieti.Ca nu isi cumpara masina pentru ca are tractor.Deci am scris niste prostioara nu-ti imaginez si le-am dat colegilor fituica ca sa copie(pe.s nu seau dat seama ca i-am fraieri pentru ca erau niste prosti care chiuleau de la ore)Cind am primit rezultatele ei au primit nota 4 si profesoara a citit in fata clase ce au scris ei.Eu cadeam de pe scaun deja de la atiata ris, ei s-au suparat rau pe mine big grin

| bLow a răspuns:

Incearca www.e-protv.info chiar pe prima pagina gasesti faze tari, sau daca nu apare o categorie sus in dreapta site-ului " Faze Tari" si dai click pe ea si apar toate fazele care exista la momentu actual pe site, e soooooper