| Octaviana_9832 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste propozitii scurte prin care sa-l ating la inima si sa-i demonstrez ca il iubesc in fiecare secunda. Ceva memorabil care sa ii ramana intiparit! Please happy

4 răspunsuri:
| denysa a răspuns:

♥Te iubesc pentru ca te placsmug [cel mai importantlove struck] ♥
♥Te iubesc pentru ca ma faci sa zambescbig grin
♥Te iubesc pentru ca ma intelegi:X[in toate sensurilee] ♥
♥Te iubesc pentru ca ai grija de minebig hug
♥Te iubesc pentru ca ma suportipuppy dog eyes[secbig grin] ♥
♥Te iubesc pentru ca ma faci sa tremur:-s[se stiehee hee] ♥
♥Te iubesc pentru ca ma gandesc la tineday dreaming [mereu`]♥
♥Te iubesc pentru ca ma faci sa plangcrying[atunci.seara aiaday dreaming] ♥
♥Te iubesc pentru ca ma faci sa reactionez:O raised eyebrows
♥Te iubesc cand sunt cu tinebig hug
♥Te iubesc pentru ca am invatat ce e aia iubire[o siiimt si la distantaa`love struck] ♥
♥Te iubesc pentru ca ma faci sa fiu euhappy exact`! asa cum zice aici:X ♥
♥Te iubesc pentru ca imi faci inima sa bata:X:X ♥
♥Te iubesc pentru ca nu m`ai respins[-x Oo`da:X ♥
♥Te iubesc pentru ca m`ai ajutat sa devin puternica`[nu stiu in care senshee hee] ♥
♥Te iubesc pentru tot ce s-a intamplatday dreaming[amintiriiii] ♥
♥Te iubesc pentru ca esti parte din minelove struck
♥Te iubesc pentru ca m`ai ajutat sa nu cadthinking[unde?laughingbig grin] ♥
♥Te iubesc pentru ca…. pur si simpu…Te iubesc! ♥

| PinkkRosee a răspuns:

In tine vad sensul vietii mele fara sens...:*

| pedobear a răspuns:

Ti-am facut un sandvis!

| Flyn a răspuns:

Te iubesc e cel mai frumos cuvant, eu iti spun sa nu faci aceeasi greseala ca si mine care nu prea i'am dat atentie...si nici nu prea vorbesc ca el la scoala pentru ca toti colegii zic ca stam impreuna si multe chestii.sadTe Iubesc.doar atatwinking. si iti mai dau un sfat. spune'i tot ce simti ca asa e mult mai bine.