| username2468 a întrebat:

Spuneți-mi și mie vă rog niște recturi pentru un prost din clasă care îmi spune mie că sunt proastă (deși eu sunt mult mai în față decât el și îl roade invidia) și că sunt cică,, urâtă,,.
Când el de fapt e înalt ca bradu' și prost ca gardu' (știți vorba) poartă ochelari și când râde, are un râs handicapat și râde cu gura până la urechi.
Deci, ce i-aș putea spune să-i astup gura ca următoarea tură să nu mai comenteze aiurea?
VĂ ROG MULT happy

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi arăți în privat poza ta cu tatuajul de pe umăr. Sau chiar umărul. S-ar putea să rămână cu gura căscată.

| EGGc a răspuns:

" Nu mai vorbi cu reflexia ta in oglinda, nu iti face bine ", "Multumesc, uite, vezi? Eu sunt o persoana minunata si intelegatoare care iti da dreptate, când stiu ca ai unele probleme nici nu pot altfel", când intra pe usa "Doamnele primele".
Totusi recomand sa ai o discuție serioasă cu el, între 4 ochii in care sa ii spui ca te deranjează si ca ai dori să înceteze, asa doar pui paie le foc.