| BubblesStres a întrebat:

Spuneti. mi un program pe care voi il faceti zilnic sau pe care pur si simplu il stiti de exercitii fizice ( de ex : faci 50 de abdomene. etc ). Cel mai bun primeste FUNDA si VOT. P. S.: sunt fata deci nu ma puneti sa fac 3000 de flotari laughing. Tnx.

Răspuns Câştigător
| bakus a răspuns:

Salut-pentru o fata abdomenele si alergatul lejer sunt cele mai bune/abdomenele trebuie facute cam 50 dim imd dupa ce te dai jos din pat si seara (se lucreaza pe viteza de 5 ori cate 10 //nu uita viteza e totul ) si alergat 30 de minute /daca te tine corpul poti ridica picioarele la unghi de 20 de grade cate 10- rep pe zi a 1 min crede-ma sunt sportiv de performanta de 6 ani si pentru o fata asta e cel mai recomandat