| ℜuby a întrebat:

Spuneti-mi va rog.De ce citeodata vreun baiat se uite lung la tine iar daca te uiti si tu la el deacum se uita in alta parte? Va rog raspundeti-mi.Va promit funda

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

Pai asta ar fi destul de simplu. Baietilor uneori le place sa admire unele lucruri la fete, dar nu le place atunci cand ele observa acest lucru. Probabil ca acel baiat te place (tu poti distinge mai bine din privirea lui), dar se uita in alta parte cand va intalniti privirile pentru ca este prea timid sa o spuna sau macar sa iti zambeasca. love struck

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru ca ii place de tine, de-asta tongue

| RamonaIonescu a răspuns:

Simplu. pentru ca te place laughing