| poops79 a întrebat:

Spuneti teme de discutie cu un baiat de care imi place...El intotdeauna imi da intrebari dar eu nu stiu ce sa-l mai intreb si ce sa zic. Si la intrebarea: ce ai pe suflet? Ce pot sa spun?! Eu as spune din tot sufletul ca is indragostita de el dar nu trebuie sa arat asta din start.

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce? Poate el nu stie...

| poops79 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Stie)) p/u ca noi am fost impreuna mai inainte si ne-am despartit din motiv ca suntem un pic cam departe unul de altul...si acum doar vorbim!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru poops79):

Atunci asta isi doreste sa auda

| BlackCinnamon a răspuns:

Nu nu stie, doar banuieste dar stai linistita ca e normal, si da vrea safle, dar pana si el vrea asta incetul cu incetul iti spun eu. Ia'l usor, de fiecare data la o faza din asta spune'i cate ceva dragut dar nu prea mult, iar la urmatoare mai mult decat data trecuta, linguseste'l putin, asa o sa'l faci sa se simta apreciat pe bune, si nici nu o sa te creada vreo
"nebuna", si nu nu esti laughing. Iar daca el raspunde la dragalaseniile tale la fel. E perfect. Incearca sa'i spui ca apreciexi ca observa, ca te miri ca isi da seama, chestii din astea, iar "problema" sa fie nu stiu, ca te simti singura uneori, chestii de genul. Succes :p