| lullaby57657 a întrebat:

Cum scap cat mai repede de celulita?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dietă sanatoasa şi multe miscare1
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Masează-te în zonele cu probleme cu zaţ amestecat cu ulei de măsline înainte de duş şi lasă să acţioneze 5-10 minute, apoi spală-te. Poţi face asta cât de des poţi, chiar şi zilnic dacă ai răbdare. Dacă nu, poţi folosi o cremă/un gel anticelulitic.Succes.

| Elvina a răspuns:

Alimentatie buna, crema anticelulita, sport. Bafta!

| michelia a răspuns:

Miscare, ai grija la alimentatie ( mai multe legume peste si fructe, foarte putina carne si evita grasimile) si preferabil sa faci masaj local anticelulitic cu un gel sau crema termica ( sau de care iti permiti ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu masaj si putina gimnastica poti avea rezultate foarte bune. Te poti masa singura in zonele cu pricina (de obicei partea posterioara a coapselor si fesierii).
Daca vrei totusi un sfat, apelaza la un salon de cometica.
Te pup!

| kx123 a răspuns:

Eu am avut foarte putina.
Am alergat timp de 2 luni intre 2 si 4 km pe zi.
Si am folosit gelul anti celulitic Cellulight.
Insa asta depinde de fiecare organism, la alte persoane trece foarte greu.

| zoeZoe a răspuns:

Cu gimnastica si masaj cu crema. Daca ar fi atat de bun zatul nu s-ar mai face creme.

| lorre02 a răspuns:

Zatul de la cafea este foarte bun pentru celulitawinking