| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva vreun site in care pui o propozitie si iti anlizeaza toate cuvintele din ea sintactic si morfologic. daca exista astfel de site.mersihappy:*

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna. Daca vrei te ajut eu. Am luat premiul 3 pe tara la romana.big grin iti dau id-ul meu este marya_angel2009.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu exista asa ceva, dar tu ce vrei? Fara munca nu se realizeaza nimic in viata.

mira
| mira a răspuns:

Nu exista si nici n-are sens sa existe un astfel de program. A-l consulta inseamna sa-ti furi caciula.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vesti proaste! Nu exista! Va trebui sa inveti, ca doar se invata la scoala asa ceva si sa analizezi tu singurica...Hai, ca "apendicele" ala de pe gat n-o fi chiar numai ca sa ai tu pe ce te da cu fard.

| paul0013 a răspuns:

Nu exista... dar pune si tu aici propozitiile si poate ti le analizeaza cinevawinking

| FearNoEvil a răspuns:

Stii ce implica un astfel de program sau site? Incearca sa traduci o fraza cu Google translate si vezi ce iese. Adica o varza. Limba romana e prea complicata ca sa poata fi transpusa intr-un program de genul asta. Oricum chiar daca ar exista, cu siguranta nu ar fi gratuit.

| ButterFly_8644 a răspuns:

CapusorulTau.Ro laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma ajuta