| Donciu_Eduard_2000 a întrebat:

Stie cineva ce diferente trebuie sa dau daca ma transfer de la un profil economic la la unul uman? adica filologie. ma refer ce trebuie sa fac mai exact la acele diferente ca stiu ca trebuie sa dau la latina, muzica si desen

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Romana si istorie daca e de pe un an pe altul.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit de desen si muzica, dar nu-i adevarat. Nu te duci la arte. La filologie stiam ca trebuie sa dai la o limbă străină, prima si romana. Vezi ca media ta trebuie sa fie mai mare decat cea a ultimului din clasa respectiva.