| stefisheeeve a întrebat:

Stie cineva cum sa imi fac noi carduri la ala cu senseiu la culub pinguin? va rog daca stiti ceva sa ma anuntati...si de unde sa iau un bat mic care e in flacari pentru o misiune...va rog sa imi spuneti pe mesul meu stefidanielabell si o sa va ajut si eu cu ceva cand o sa pot...va rogg mult ca l-am cautat in toata mapa de la club pinguin si nu l-am gasit daca stiti ceva va rogg sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Si tu esti la Club Penguin? Si eu :):). Deci vrei carduri noi de la Sensei? Nu poti sa le ai decat daca cumperi o jucarie sau cumperi pe pe site. Iti recomand un site unde poti castiga un card de membru timp de un an
www.arcticantics.com Nu-ti face griji, vei intelege cum sta treaba;)

2 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Ar trebui sa fi mai clara cu intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa platesti daca vrei carduri noi!